Altıntepe Vestel Servisi

Altıntepe Vestel servisi, Maltepe ilçe genelinde Vestel beyaz eşya servis hizmetleri sunuyor. Arızalı tüm Vestel marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kombi ve klima modelleri için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz ile sizlere ekonomik ve pratik çözümler üretiyoruz. Firmamız tarafından tamiri yapılan tüm Vestel cihazların parça değişimlerine 1 sene garanti veriyoruz.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel marka özellikle 2, 3 ve 4 programlı bulaşık makinesi modellerinde kart arızası çok görülür. Eğer Vestel bulaşık makinenizde hiç ışık yok ise elektrik prizini değiştirip tekrar deneyin. Sonuç değişmez ise yeni bir anakart ile denenmesi gerekiyor. Servisimiz tüm anakart modellerini aynı gün içinde tedarik ediyor ve değiştirdiğimiz anakarta 1 sene garanti veriyoruz.

Altıntepe Vestel servisi olarak arızalı tüm Vestel bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun Vestel bulaşık makinenizi aynı gün içinde tekrar kullanabilmek istiyorsanız bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede en eski modellerde dahil olmak üzere tamirini yapabiliyoruz.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Ülkemizde en çok satan markaların başında gelen Vestel çamaşır makineleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, sallanan tüm Vestel çamaşır makinesi modelleri için bizi hemen arayın. Şubemiz onarımları aynı gün içinde ve yerinde yapıyor. Parça değişimlerine 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri için doğru adrestesiniz.

Vestel Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Altıntepe Vestel servisi olarak tüm Vestel buzdolabı modelleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz sizlere aynı gün içinde onarım desteği veriyor. Vestel buzdolabınız soğutmuyor ise içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Vestel buzdolabı modellerine 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Vestel Kurutma Makinesi Servisi

Altıntepe semtinde ikamet eden Vestel kullanıcıları için 1 sene garantili Vestel kurutma makinesi tamiri hizmeti veriyoruz. Kurutma makinenizin tüm teknik sorunları için bizi hemen arayın. Tüm arıza onarımlarına 1 sene parça garantisi veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde çözüm üretiyoruz. Ekonomik fiyatlara kaliteli hizmet için bizi hemen arayın.

Altıntepe Vestel servisi haftanın 7 günü teknik servis hizmeti sunuyor.