Kozyatağı Vestel Servisi

Kozyatağı Vestel servisi, bölgedeki en eski beyaz eşya tamircisi olarak siz Vestel kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Eski yeni tüm cihazların tamiri için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz ile tüm arızalara pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Bizi arayarak arızalı cihazlarınızı aynı gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Servisimiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Bu sayede Vestel cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun yedek parçalarını tedarik edebiliyoruz. Firmamız marka bağımsız özel servis desteği vermektedir.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Ev hanımlarının en büyük yardımcısı hatta eli ayağı olan Vestel bulaşık makinelerini gün içinde tamir ediyoruz. Çalışmayan, hata kodu veren, su akıtan, sigorta attıran, suyunu boşaltamayan tüm Vestel bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir ediyor ve değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Vestel bulaşık makinesi tamiri için Kozyatağı Vestel servisi hemen arayın. Vestel bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza temiz yıkamama arızasıdır. Bu durumda ilk olarak sizlerin kontrol etmesi gereken yer cihazın pervaneleridir. Eğer pervaneler temiz ise ısıtma problemi olabilir. Pervaneler dolu ise onları iğne yardımı ile kendiniz temizleyebilirsiniz.

Suyunu boşaltmayan Vestel bulaşık makinenizin tabanında bulunan filtreleri sökerek içine bir şey kaçıp kaçmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer çekirdek veya cam kırığı gibi parçalar pompaya gelmiş ise pompa dönemez ve suyu boşaltamaz. Eğer pompanın kendisi arızalı ise değişimi için bizi arayarak uygun fiyata değişim yaptırabilirsiniz. Değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Vestel çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Aynı gün içinde tamirini yapıyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi arayarak Vestel çamaşır makineniz için tamir desteği alabilirsiniz. Servisimiz tüm Vestel çamaşır makinesi arızalarını yerinde gideriyor. Donanımlı servis araçlarımız ile git gel yapmadan tek seferde arızaları çözüyoruz. Elektronik kart arızalarında tamir süresi 3 güne kadar uzayabiliyor. Kozyatağı Vestel servisi olarak tüm arızalara en hızlı şekilde çözüm üretmeye çalışıyoruz. Aşağıdaki arızalardan herhangi birisini yaşamanız durumunda bizi arayarak direkt çözüme kavuşabilirsiniz.

  • Vestel çamaşır makinesi çalışmıyor
  • Vestel çamaşır makinesi kapak açmıyor
  • Vestel çamaşır makinesi ses yapıyor
  • Vestel çamaşır makinesi sallanıyor
  • Vestel çamaşır makinesi hata kodu veriyor
  • Vestel çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor

Tüm Vestel beyaz eşyalar için 1 yıl garantili servis hizmeti veriyoruz. Firmamıza haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Vestel Buzdolabı Servisi

Buzdolabı arızalarının tümü için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili ve kaliteli Vestel buzdolabı tamiri için Kozyatağı Vestel servisi hemen arayın. Eski yeni tüm buzdolabı modellerini tamir edecek ekipman ve yedek parçalara sahibiz. Kusursuz bir onarım için bizi hemen arayın. Servisimiz Kadıköy ilçe genelinde faaliyet gösteriyor. İlçede ikamet ediyor ve Vestel buzdolabı kullanıyorsanız herhangi bir arızada bizi hemen arayın. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, koku yapan, kapısı kapanmayan tüm Vestel buzdoabı modellerini yerinde tamir ediyoruz.

Vestel Hata Kodları

Vestel çamaşır makinesi E03 arıza kodu, çamaşır makinenizin suyu boşaltamadığı anlamına gelir. Bu durumda ilk yapmanız gereken pompa kontolüdür.