Suadiye Vestel Servisi

Suadiye Vestel servis, Kadıköy ve Maltepe ilçelerinde ikamet eden Vestel kullanıcılarına beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel Vestel servis hizmeti almak istediğinizde Suadiye şubemizi arayarak kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Donanımlı servis araçları ve işinin ehli teknisyen kadrosu ile destek veren firmamız sorunlara pratik ve kalıcı çözümler üretiyor. Eski yeni tüm Siemens cihazlar için destek veriyoruz. Profesyonel kadromuz ile sorunlarınıza kalıcı, garantili ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Suadiye Vestel Servisi

Suadiye merkez atölyemiz ve donanımlı servis araçlarımız sayesinde Kadıköy ve Maltepe ilçelerinde Vestel beyaz eşya, klima servis hizmetleri sunabiliyoruz. Profesyonel ekibimiz ile her zaman yanınızdayız. Vestel beyaz eşyalarınız çalışmıyor ise dert etmeyin. Hemen Suadiye şubemizi arayın. Haftanın 7 günü servis desteği veriyoruz.

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Suadiye şubemiz Vestel marka tüm beyaz eşyaları yerinde tamir ediyor. Aşağıdaki listede olan tüm cihazların onarımlarını 1 yıl garantili olarak yerinde yapıyoruz.

  • Vestel çamaşır makinesi servisi
  • Vestel bulaşık makinesi servisi
  • Vestel kurutma makinesi servisi
  • Vestel buzdolabı servisi

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Suadiye Vestel servisi olarak tüm Vestel çamaşır makinesi modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Yıkama yapmayan Vestel çamaşır makinenizi aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Bölgedeki en eski beyaz eşya servisi olarak sizlere özel servis servis desteği sunuyoruz. Suadiye Vestel firmamız tarafından onarımı yapılan tüm çamaşır makinesi modellerine 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Vestel Klima Servisi

Yaz kış kullanılan Vestel marka inverter klimalar için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Profesyonel klimacı ustalarımız ile sizlere yerinde ve garantili klima tamir hizmetleri sunuyoruz. Dilediğiniz zaman servisimizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Klimanız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sigorta attırıyor ise bizi hemen arayın. Suadiye Vestel servis profesyonel klimacı ustaları ile her zaman yanınızda.

Vestel Hata Kodları

Vestel çamaşır makinesi E03 arıza kodu, cihazın taşma sorunu olduğunda ekranda E03 uyarısı çıkar.